+48 537 762 950

Zbiornik przeciwpożarowy podziemny 12000l 12m3

3,300.00 

Nasza firma produkuje wiele zbiorników przeciwpożarowych w tym między innymi zbiornik przeciwpożarowy 12m3 12000l. Służą one do gromadzenia wody na wypadek pożaru i są wykonane z wysokiej klasy betonu, co pozwala na ich zakopywanie pod ziemią. W ofercie posiadamy również duże zbiorniki retencyjne.

Ważne

W celu dokonania zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi klienta:

Opis Produktu

Zbiornik przeciwpożarowy podziemny 12m3 – 12000l

Nasza firma jest czołowym producentem zbiorników przeciwpożarowych przeznaczonych do zakopania pod ziemią. Posiadamy w swojej ofercie wiele zbiorników przeciwpożarowych w tym zbiornik przeciwpożarowy 12m3 10000l lub bardzo duże zbiorniki retencyjne. Zapoznaj się z naszą ofertą zbiorników przeciwpożarowych lub dużych zbiorników retencyjnych.

Przeznaczenie zbiornika przeciwpożarowego

Zbiorniki przeciwpożarowe służą do gromadzenia wody, która jest wykorzystywana przez straż pożarną lub systemy sprinklerowe w sytuacji wybuchu pożaru. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w razie potrzeby, mamy pewność dostępu do odpowiedniej ilości wody, co może być kluczowe dla ratowania życia i mienia.

Jakość i trwałość

Nasze zbiorniki są wykonane z wysokiej klasy betonu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością i odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Projektowane są tak, aby można je było bezpiecznie zakopywać pod ziemią, co dodatkowo chroni je przed warunkami atmosferycznymi i pozwala na lepszą integrację z otoczeniem. Jeżeli poszukują Państwo solidnego i niezawodnego rozwiązania w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, nasze zbiorniki to doskonały wybór. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Zbiornik przeciwpożarowy podziemny 12000l 12m3”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *