+48 537 762 950

Szambo Betonowe 10m3

3,000.00 3,300.00 

Oferujemy szambo betonowe 10m3 w dwóch różnych wariantach: jednokomorowym i dwukomorowym. Zarówno w wersji wysokiej, jak i niskiej, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze szambo betonowe  zapewniają niezawodne rozwiązanie do gromadzenia i utylizacji ścieków, gwarantując trwałość i efektywność przez wiele lat. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, a my dopasujemy szambo do twoich potrzeb.

Ważne

W celu dokonania zakupu prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi klienta:

Opis Produktu

Szambo betonowe 10m3 – Niskie i Wysokie Szambo Betonowe 10,000l (10M3)

Firma SzamboBetonowe.net jest ogólnopolskim producentem oraz dostawcą szamb betonowych i zbiorników betonowych. Naszą główną misją jest zapewnienie Klientom produktów najwyższej jakości, które spełniają ich indywidualne potrzeby w zakresie gromadzenia ścieków. Nasze usługi charakteryzują się transparentnością i uczciwością – nie naciągamy Klientów na żadne dodatkowe opłaty! Jako doświadczony producent szamb betonowych zdajemy sobie sprawę, że każdy projekt może wymagać unikalnego podejścia. Dlatego też, nasi pracownicy w biurze są gotowi doradzić naszym Klientom i pomóc im w doborze odpowiedniego rozwiązania, które będzie idealnie dopasowane do ich konkretnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szamba betonowego o standardowych parametrach, czy też bardziej niestandardowego rozwiązania, jesteśmy tu, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję. Nasza firma SzamboBetonowe.net jest dumnym przedstawicielem polskiego przemysłu, i nasze produkty wyróżniają się solidnością oraz trwałością. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jakość i uczciwość w relacjach z Klientami, staramy się budować trwałe i zaufane relacje z naszymi partnerami biznesowymi na terenie całej Polski. Szamba betonowe w naszej ofercie są najwyższej jakości ! zero kompromisów

Szambo betonowe 10m3 cena z montażem?

Szamba betonowe o pojemności 10m3 to niezawodne rozwiązanie do gromadzenia i utylizacji ścieków, zapewniające długotrwałą i ekologiczną obsługę. Jednym z kluczowych pytań, które często się pojawia, jest- ile kosztuje szambo betonowe 10m3? Odpowiedź na to pytanie zależy od kilku czynników, które warto uwzględnić. Ceny szamb betonowych 10m3 wahać się mogą w przedziale od 3,000 zł do 3,300 zł. To jednak tylko ogólna orientacyjna cena samego szamba. Trzeba pamiętać, że ostateczna cena zależy od  odległości, na jaką musimy przetransportować szambo i zamontować w wybranym przez Ciebie miejscu. Montaż szamba betonowego 10m3 to proces wymagający odpowiedniego przygotowania terenu oraz przygotowania dla nas wykopu w którym umieścimy zamówione przez Ciebie szambo.  W celu określenia dokładnej ceny za szambo betonowe 10m3 z montażem prosimy skontaktować się z naszym biurem telefonicznie. Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże ci ograniczyć koszty.

szambo betonowe 10m3

Szambo betonowe 10m3 wymiary?

Nasza oferta obejmuje szamba betonowe pojemności 10m3, dostępne w dwóch różnych rozmiarach, aby sprostać różnym wymaganiom i ograniczeniom przestrzennym. Pierwszy z nich to model o wymiarach 300x240x170 cm. To kompaktowe i efektywne rozwiązanie, idealne do mniejszych działek lub miejsc o ograniczonej przestrzeni. Pomimo swojego kompaktowego rozmiaru, zapewnia pojemność 10m3, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla wielu potrzeb. Drugi dostępny rozmiar to 350x240x150 cm. Ten model charakteryzuje się nieco większymi wymiarami i nieco niższą wysokością, co może być bardziej odpowiednie w pewnych sytuacjach. Nadal oferuje on pojemność 10m3, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do gromadzenia ścieków na większych działkach. Oferujemy oba te rozmiary, aby dać naszym klientom możliwość wyboru najlepszego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb. Niezależnie od wybranego rozmiaru, nasze szamba betonowe są solidnie wykonane, trwałe i skonstruowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Dzięki nim można skutecznie gromadzić i utylizować ścieki, dbając jednocześnie o środowisko i przestrzeń na swojej posesji.  

3 opinie dla Szambo Betonowe 10m3

  1. Wiktor Banasik

    Kontakt bez zarzutu, szambo dotarło 3 dni od zamówienia mimo słabej pogody

  2. Mikołaj Ustrzycki

    Wszystko ok, dzięki za szybki montaż

  3. Marek Zych

    Pogoda tragednia a ekipa dała radę! polecam firmę

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *